Jak możesz pomóc?

 

Wpłacając darowiznę na nasze konto, wspierasz rozwój talentów młodych zawodników w dziedzinie motorsportu.

Nr konta: 72114020040000380276158257​

Piknik kartingowy CRG RDP 2017
Data utworzenia: 2017-04-03

W weekend 1-2 kwietnia zawodnicy naszego Team’u spotkali się na profesjonalnym torze w Suwałkach. Wzięli udział w kartingowym pikniku, który ma już kilkuletnią tradycję. Poza treningami była również okazja na omówienie planów na rozpoczynający się sezon 2017 oraz wieczorną integrację przy ognisku. W sezonie 2017 Team CRG Racing Driver Program wystawi w zawodach 7 zawodników.


W kat. Masters -  Sławek Sikora, który trenuje już z Zespołem CRG RDP od 3 sezonów, będzie to jego drugi sezon startów w zawodach oraz Gruzin – Anton Kochishvili – to będzie Jego pierwszy sezon w kartingu!
W kat. DD2 Senior Max wystartuje Paweł Sadomski, to będzie już II Jego sezon w zawodach.
 
Wśród młodych zawodników w kat. Mini Max wystartuje Bartosz Marciniak, po ubiegłorocznym sezonie udziału w pokazach Micro Max będzie to jego I sezon startów w zawodach z awansem do kat. Mini Max.
 
W kat. Micro Max w barwach CRG RDP zobaczymy Szymona Szostaka oraz debiutantów: Aleksandra Matrackiego i Łukasza Grabowskiego.
 
W najliczniejszej kat. Micro Max w pokazach wezmą udział: Matylda Matracka (siostra Aleksandra), Wiktor Kaczor, Tomasz Knopik, rodzeństwo: Julia i Tomasz Santorek, Filip Niewiadomski, Antoni Książek i Ignacy Gołębiowski. W pokazach Puffo zadebiutuje Marcin Fice.
 
W ubiegłym roku została powołana Fundacja Miłośników Sportów Motorowych Racing Driver Program. 
Celem na ten sezon jest znalezienie Sponsorów dla zawodników i dofinansowanie ich startów.

Zobacz więcej »